Благодійний фонд «АНЕВРИЗМА АОРТИ»  працює за певним напрямом комплексної медичної допомоги хворим з хірургічною патологією аневризми аорти , намагається допомогти тим людям, які в даний час потребують допомоги, організовує збір благодійних пожертвувань та внесків від фізичних та юридичних осіб, іноземних держав та міжнародних організацій.

Для Благодійного фонду «АНЕВРИЗМА АОРТИ» не має значення чи це бійці АТО, чи діти, чи пенсіонери, чи хворі люди, чи соціальні верстви населення, чи переселенці – ці люди потребують допомоги, ось це головне. Дуже важко самотужки здолати всі труднощі, що підготувала для нас долю, набагато легше боротися з хворобою, коли ти знаєш, що за плечима є надійна підтримка.

Благодійний фонд «АНЕВРИЗМА АОРТИ» став опорою в тяжкі часи вже для багатьох людей.. Роби добрі справи разом з Благодійним фондом «АНЕВРИЗМА АОРТИ» і зміни світ на краще.

Кожного дня до Благодійного фонду « АНЕВРИЗМА АОРТИ» звертаються люди з проханням допомогти у лікуванні  хірургічної патологіїаневризми аорти. Звісно, Благодійний фонд «АНЕВРИЗМА АОРТИ» хоче всім допомогти, але це не реально без допомоги небайдужих людей. Ми переживаємо за кожного хворого з хірургічною патологією аневризми аорти.

Основний напрям роботи Благодійного фонду «АНЕВРИЗМА АОРТИ» – це встигнути врятувати людське життя.